Линдсет: Виждаме как цветята порастват

22-09-2023, 22:45

Джонатан Линдсет коментира победата над Ботев (Пловдив), при която вкара първия гол за "червените".

"През първото полувреме играта беше равна, можехме трябваше да получим дузпа срещу Тобиас Хайнц, но вкарахме за 1:0, а това бе достатъчно. През втората част за тях бе по-добър мачът, имахме контрол, пък и вкарахме втори гол. Беше нервно след техния гол. Мисля, че с новият треньор системата ми пасва и той се справя добре с отбора, като се надявам да вкарвам повече голове за тима. Винаги е хубаво, когато атакуващи футболисти са замесени в попадения. Това бе чудесна асистенция и изграждаме самочувствие.

Имаме страхотни футболисти. Колкото повече играем заедно, толкова по-добре ще се чувстваме заедно. Когато Нестор дойде каза, че следващите три седмици ще са много тежки. Сега виждаме как цветята порастват. Трябва да починем, но и да тренираме, трябва да продължим да го правим", заяви Линдсет.