Мъри: Въпреки лошите 10 дни и студеното време, любовта е по-силна от разочарованието

20-08-2022, 22:26

Треньорът на Левски - Станимир Стоилов остана доволен от футболистите си след победата с 4:0 над Хебър в двубой от седмия кръг на efbet Лига.

"Мисля, че въпреки лошите 10 дни и студеното време, любовта е по-силна от разочарованието. Футболистите също се постараха, въпреки обилния дъжд. Явно беше, че сме по-добрият и класен отбор. Нямахме проблеми след първия гол.

Общо взето съм доволен. Нетрениралите и болните също играха, някои по 45 минути, други по-малко, но набраха спортна форма. Имаха време да видят на какво ниво са.

Нас не ни бърка с колко защитника игра съперникът. Нашите слабости са завършващите удари и последните подавания, там работим. Искам все повече и повече от моите играчи. Да се борят от първата до последната минута. На почивката им казах, през второто беше същата работа, без да пускат инициативата", каза Стоилов.