НА ЖИВО В NOVSPORT: Рома – ЦСКА на „Олимпико“ (СЪСТАВИ)

29-10-2020, 20:40

Най-голямото изпитание за ЦСКА в Група А на Лига Европа е гостуването на Рома тази вечер.

Срещата от 22:00 часа е на "Стадио Олимпико", а времената за българския отбор са доста турбулентни, защото в навечерието на сблъсъка „червените“ се разделиха с наставника си Стамен Белчев.

Така дебют днес начело на ЦСКА прави триото Даниел Моралес, Красимир Чомаков и Кирил Динчев.

„Армейците“ няма какво да губят в този мач и могат само да спечелят, като ще се надяват да повторят подвига си срещу Базел и обрата в Швейцария.

ЦСКА е доказал през годините, че е евробоец, но сега съперникът е далеч по-сериозен.

Рома започна солидно сезона в Серия А, фиксира равенства в дербитата с Ювентус и Милан, а на старта си в Лига Европа на свой ред постигна обрат в Швейцария, до 2:1 над Йънг Бойс.

Жребият прати римските „вълци“ за четвърти път срещу български отбор, като днешният мач е общо седми в историята, а италианците имат 5 победи, реми и само една загуба (от Дунав).

Четиримата съдии на евромача са от Беларус - Алексей Кулбаков (главен), Дмитри Жук (първи асистент), Олег Маслянко (втори асистент), Денис Шербаков (четвърти), докатоФранческо Бианчи от Швейцария е съдийски наблюдател.

Мачът Рома – ЦСКА е от 22:00 часа, пряко в ефира на БНТ 1, като Novsport.com ще го проследи на живо посредством чат-коментар, а нашите посетители могат да го гледат на живо ТУК.