ОБЗОР: Хебър надви Септември (Симитли) с гол в 93-ата минута

20-03-2021, 17:53

Хебър (Пазарджик) постигна драматична победа с 3:2 срещу Септември (Симитли) в мач от 24-ия кръг на Втора лига. Домакините стигнаха до успеха в 93-ата минута, след като преди това имаха аванс от две попадения.

Живко Петков откри резултата на стадион "Георги Бенковски" в 38-ата минута. Нападателят удвои в 77-ата и Хебър вече се виждаше като победител.

Четири минути по-късно обаче Христо Иванов намали. В 85-ата Септември получи право да изпълни дузпа, която Китан Василев реализира за 2:2.

Хебър стигна до успеха в третата минута на добавеното време след победен гол на Тодор Чаворски.

Така отборът на Николай Митов събра 35 точки и заема 5-о място във временното класиране. Септември е 9-и с 25 точки.

В друг мач от кръга Добруджа и Миньор не се победиха. Срещата в Добрич завърши 0:0.