Перун загуби с 1:4 от Левски Лом в Ново Делчево

12-02-2021, 15:54

В четвъртия си контролен мач от зимната подготовка Перун Кресна загуби с 1:4 от лидера в Северозападната трета лига - Левски Лом.

В 24-та минута Мариян Огнянов от Левски профука дузпа.  Две минути след това Божидар Станчев се възползва от груба грешка в защитата на тима от Лом и откри резултата.

След почивката отборът на Левски Лом надигра тотално съперника си Кресна и с голове на Петков Петков в 58-ата, Мариян Огнянов в 70-ата и 74-ата и Пиер Пиеров в 83-ата минути победиха Перун с 4:1.

След мача наставникът на Левски Лом Благой Кръстанов сподели: „Стана добра контрола. Доволен съм от играта на отбора най-вече през втората част на двубоя. В събота от 12 часа ще изиграем четвъртата си последна контрола от лагера в Сандански срещу Вихрен на стадиона в Склаве, след което ще отпътуваме за Лом”.

Последният контролен мач на тима от Кресна ще бъде в Гоце Делчев срещу местния Пирин в събота.