Радослав Митревски: Пирин даде всичко от себе си, а резултатът е негативен

14-07-2023, 21:52

Старши треньорът на Пирин (Благоевград) Радослав Митревски коментира загубата с 1:2 от Берое на старта на сезона.

"Мисля, че момчетата се раздадоха. Направихме добро първо полувреме, но този късен гол ни повлия. На полувремето се опитахме да ги концентрираме максимално бързо. Следващият гол също дойде в най-неподходящия момент. Допуснахме и двата гола в неподходящ момент. След това ни беше много трудно. Като цяло мисля, че се раздадоха, и това е най-лошото, защото дадоха всичко от себе си, а резултатът е негативен.

Засега няма никакви проблеми в съблекалнята. Футболистите си тренират, раздават се, видяхте и на мача. Ще се опитаме да ги възстановим по най-добрия начин и да сме готови за следващия мач. Отдавам го на получените голове, на стрес, на максималното изразходване през първото полувреме. Трябваше да си използваме ситуациите и да затворим мача", завърши Митревски.