Сасарини: Още два мача и ще покажем на какво сме способни

04-03-2022, 19:58

Старши треньорът на Царско село - Андреа Сасарини коментира загубата с 0:2 от ФК ЦСКА 1948.

"Те заслужаваха тази победа. Не ми хареса първото полувреме. Допускахме твърде много ситуации и нямахме план как да противодействаме. Футболистите имаха твърде много пространства помежду си и съперникът успя да го използва. През втората част се подобрихме, направихме някои промени и отборът ми допадна.

Дори можехме да се разпишем, но съперникът ни си заслужи победата. Аз съм на мнение, че един отбор се защитава с всичките си играчи. Всеки трябва да участва. Аз искам отборът ми и да атакува, но днес не успяхме да го направим така, както ми се иска. Като цяло сме в добра форма, работим заедно от двайсетина дни и трябва да се опознаем по-добре.

Мисля, че не е коректно да получиш жълти картони в първите десет минути. Тепърва ще изграждаме някакъв стил. Говорим за всички аспекти на играта, израстваме. Нуждаем се от още два мача, мисля, че след тях ще покажем на какво сме способни. Можем да играем по-добре, благодаря", заяви Сасарини.