Уорън Фийни: Не съм дошъл в Пирин, за да се страхувам

13-08-2021, 23:37

Старши треньорът на Пирин (Благоевград) Уорън Фийни коментира успеха на тима с 4:1 над ФК ЦСКА 1948.

"Щастлив съм за играчите, имаше върху какво да работим, заслужихме тази победа, искам да поздравя всички в клуба. Трябва да започваме много силно мачовете, за да притискаме съперника, днес започнахме много добре, много съм доволен от представянето на всички днес. Страхотен старт на двубоя, вкарахме ранен гол, съдиите се справиха добре, доволен съм от трите точки. Не искаме да допускаме голове в тази част на полувремето. Благодарен съм на всички, за това, че Дюлгеров игра. Брахими е феноменален, вкара и гол.

Ще се насладим на двубоя с ЦСКА, те са фантастичен клуб, трябва да съм концентриран върху нашия тим, не се страхувам от никой отбор, имам великолепен отбор, тук сме да играем по най-добрият начин, и да спечелим максимален брой точки. Не съм дошъл тук да се страхувам", каза още Фийни.