Христо Янев призна превъзходството на Славия

13-02-2023, 19:14

Треньорът на Пирин (Благоевград) Христо Янев призна превъзходството на Славия и определи като справедлива загубата с 0:2 на стадион "Александър Шаламанов" в двубоя от 19-ия кръг на efbet Лига.

"Няма какво толкова да обяснявам. Славия си вкара ситуациите и заслужено победи. Не трябва да забравяме, че Славия водеше с 2:0 на полувремето. Нашите положения бяха по-чисти от тези на съперника. Загубата е логична с оглед станалото на терена.

Ние сме почти нов отбор. За краткото време, в което работихме, свършихме добра работа. Точките ни притискат, но ще направим всичко, за да си запазим мястото в елита. Мога да похваля отбора за днешното представяне, особено след почивката при изоставане от 0:2. Предстоят ни много тежки мачове, всяка една точка ще бъде изключително важна.

Очаквам ръководството да говори за проблемите на клуба. Те правят всичко възможно, за да се стабилизираме. Искаме да имаме друг облик и до останем в Първа лига", коментира Янев.