ЦСКА U16 громи съперник на Панчарево

23-03-2023, 10:37

ЦСКА U16 разгроми с 4:0 връстниците си от Национал в двубой, игран на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме възпитаниците на старши треньора Ивайло Станев бяха по-добрият отбор, като владееха повече инициативата и имаха по-изгодни положения за гол, но не съумяха да реализират и двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част над терена заваля дъжд, а във вратата на гостите се изсипа порой от попадения. В 46-ата минута резултатът бе открит от нападателя Илия Димитров, бе изведен сам срещу вратаря и хладнокръвно отбеляза. В 54-ата минута Александър Любомиров Георгиев удвои след като бе най-съобразителен при една отбита топка от корнер. Само две минути по-късно отново той направи резултата класически след хубаво двойно подаване Валери-Александър Димитров. В последната минута на срещата защитникът Максим Мечикян с глава оформи крайното 4:0, след като засече много хубаво центриране от корнер на Мартин Попов.