Копенхаген се мъчи преди гостуването на ЦСКА

05-08-2018, 20:13

Копенхаген се измъчи за 1:0 при гостуването си на Одензе в мач от 4-ия кръг на датското първенство Дания. Това бе последен мач на тима на на Стале Солбакен преди гостуването им на ЦСКА от третия предварителен кръг на Лига Европа. Датчаните ще се изправят срещу "червените" в четвъртък от 20:45 часа.

Копенхаген трябваше доста да се потруди, за да измъкне трите точки. Това стана с гол на Даме Ндойе в 85-ата минута. 33-годишният сенегалец се разписа с глава след центриране на Расмус Фалк.

Така Копенхаген продължи добрата си серия от 5 поредни победи и 6 мача без загуба във всички турнири.

Отборът се намира начело в класирането в Дания с актив от 9 точки. Следващите го Мидтиланд и Брьондби имат по 7.