Черно море и Септември си вкараха четири гола в контрола

04-07-2018, 21:09

Черно море направи 2:2 със Септември в контрола, игран на базата "Евима футбол" край Банско. Спарингът се игра в четири части по 30 минути.

"Моряците" успяха да открият резултата още в 13-ата минута. Аристот Н’Донгала проби отдясно и центрира по земя в наказателното поле, където Лъчезар Йорданов реализира за 1:0.

В 27-ата минута Георги Илиев нацели страничната греда от пряксвободен удар, отсъден за нарушение срещу Н’Донгала.

Десетина минути по-късно Н’Донгала стреля опасно от извън наказателното поле, но вратарят успя да парира удара. В 49-ата минута Септември изравни резултата от спорна дузпа. Футболист на столичани финтира Стефан Станчев и падна в наказателното поле, без съприкосновение с бранителя на “моряците”. След изпълнението й авторът на попаденето Станчев получи червен картон за реплика срещу рефера. Неговото място зае Виктор Попов.

В 60-ата минута Илиан Илиев сменя целия състав, като единственият, който остава на терена за вторите две четвърти по 30 минути е Виктор Попов. В игра влизат Благой Макенджиев, Емил Янчев, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Атанас Зехиров, Ивайло Марков, Мехди Фенуш, Петър Витанов, Георги Божилов и Валентин Йосков.

В 12-ата минута на четвъртата част Черно море отново поведе в резултата. Георги Божилов реализира от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле.

Септември обаче пак изравни. Борислав Галчев засече центриране с глава и остави безпомощен Макенджиев за крайното 2:2.