Иван Турицов: Вкараха ни доста нелеп гол и отмъкнаха точката

11-09-2021, 23:20

Защитникът на ЦСКА Иван Турицов говори след равенството между "червените" и Славия (1:1). "Белите" стигнаха до точката с гол в последните секунди.

"Владеехме през целия мач топката, имахме положенията, мачът се игра пред тяхната врата. Не знам какво не ни достигна, вкараха ни доста нелеп гол и отмъкнаха точката.

Мислехме само за този мач, досега сме мислили само за Славия, от утре ще мислим за Рома. Всяка година ни тежат тези мачове, тези наши мачове, които губим в последните минути. Концентрацията, този миг ни коства много днес.

Не знам кое ни е слабо при статичните положения, вкарваме от статични положения, не мисля, че това ни е слаба част. Професионални състезатели сме, ако трябва ще играя и вратар. Надявам се днес да съм помогнал на отбора", каза Турицов.