Лудогорец загуби реванша с Динамо (Минск) и отпадна от младежката Шамапионска лига

08-10-2023, 21:01

Отборът на Лудогорец до 18 години отпадна от младежката Шампионска лига. В плейофите съставът от Разград загуби с 0:2 у дома срещу Динамо (Минск) и с общ резултат 1:2 напусна надпреварата.

Гостите поведоха в резулата с попадение на Трофим Мелниченко още в 12-ата минута, а Максим Будзко от дузпа реализира втория гол в 67-ата минута на двубоя.

Червен картон от гостите получи Иля Казаков в 86-ата минута, но Лудогорец така и не успя да се възползва от численото си предимство.

И двата мача между Лудогорец и Динамо (Минск) се играха в Разград заради забрана на УЕФА за провеждане на двубои в Беларус.