Петев не казва дали оставката му е приета

08-10-2023, 22:57

Треньорът в оставка на Лудогорец Ивайло Петев говори лаконично след победата с 4:0 над Пирин (Благоевград) в двубой от 13-ия кръг на първенството. Треньорът говори за мача, но подмина темата с подадената след загубата с 1:7 от датския Нордселанд в Лига на конференциите оставка. Той е имал среща или разговор със собствениците, но не разкри детайли.

"Не мога да бъда доволен. Второто полувреме беше по-добро за нас. Преди почивката пак имахме ситуации за гол, но не ги реализирахме. Хората, които влязоха от пейката, внесоха свежест.

По-недоволен съм от първата част, но след това създадохме доста положения и ги реализирахме. Не мога да искам повече от този мач.

Най-редното нещо беше да подадем оставка. Това е въпрос на морал. Повече нищо не мога да кажа. Аз съм професионалист.

Най-важното сега е да се възстановим психически."