Петев: Резултатът не е справедлив

22-10-2023, 21:15

Старши треньорът на Лудогорец - Ивайло Петев коментира нулевото реми с Арда.

"Не мисля, че резултатът е справедлив. Не мога да бъда недоволен от играта ни. Създадохме през първото полувреме по-чисти ситуации и можеше да водим 2:0. Отборът игра добре, имаше ситуации, но разликата е, че не успяхме да я ритнем във вратата. Всичките 90 минути стояхме стабилно. Сбъркахме в 2-3 ситуации и позволихме да ни създадат положения. Когато търсиш победата на всяка цена, е логично. Изиграхме, пак казвам, добър мач.

Има какво да се желае, но до голяма степен хората, които започнаха, играха на ниво. Не мога да бъда недоволен, но щом сме завършили 0:0, нещо не стига. Трябва да продължим да работим в тази насока. Един мач се решава от головете. Жалко е, че не успяхме да реализираме чистите си ситуации", каза Петев.