ЦСКА изпрати сезона с комфортен успех над Берое

26-05-2021, 21:55

ЦСКА победи Берое с 2:0 в последния кръг на сезона от efbet Лига. "Армейците" завършват с победа и чиста мрежа един сезон, който предложи много емоции.

След 80-ата минута футбол не се игра заради градушката и обилния валеж в София. За секунди се изляха толкова литри вода, че теренът не позволи за нещо повече от двата тима.

Домакините отбелязаха головете си в 4-ите минути на двете полувремена. Жорди Кайседо реализира дежурния си гол с глава след опасно центриране отляво, докато Тиаго показа своята запазена марка и матира Берое с топовен шут от далече.

Мачът не предложи много голови ситуации, като умората в края на дългия сезон взе връх, а и футболистите от 2-3 кръга са наясно, че позициите в класирането са разпределени.