Етър излезе с официална позиция за доиграването на мача с ЦСКА

26-11-2023, 16:16

На този етап мачът между ЦСКА и Етър, който бе прекратен снощи при резултат 0:0 на почивката, най-вероятно ще се доиграе, съобщават "болярите" във "Фейсбук".

По наредба второто полувреме трябва да започне в 17:30 ч. отново на стадион "Българска армия" при същите състави, а Етър - и с човек по-малко.

Двата отбора са длъжни да се явят на стадиона, независимо от обстоятелствата.

"Отседнахме снощи отново на хотел. Независимо от времето, ние трябва да се явим на мача и ще се явим", заяви административният директор на "Етър" Страцимир Тинчев. От днес сутринта домакините усилено почистват терена.

Основният проблем сега е заради минусовите температури - ако почистеният терен се окаже замръзнал и опасен за здравето на футболистите. Окончателното решение ще бъде взето от длъжностните лица и делегата на мача непосредствено преди началото му, като преценят състоянието на терена", завършват от Етър своята официална позиция.