ОБЗОР: Хебър се издъни в Бургас

24-04-2021, 19:31

Хебър допусна загуба с 1:2 в гостуването си на Нефтохимик от 29-ия кръг на Втора лига. Първото попадение падна в мрежата на домакините, а в негов автор се превърна Евгени Игнатов (3).

"Шейховете" изравниха с гол в края на първата част, когато Мохамед Брахими наказа Александър Любенов, a в 87-ата минута Уилсън Филипе донесе трите точки за тима на Людмил Киров. Така Нефтохимик се намира на 15-ото място с 20 точки. Хебър пък се намира на пета позиция с 42 пункта.

В друга среща, която се игра по същото време Янтра (Габрово) записа изключително важна победа срещу друг от опашкарите във Втора лига - Локомотив (Горна Оряховица). Единственият гол в мача падна в началото, когато Християн Кожухаров прати топката в мрежата на своя адаш Християн Христов.