Станислав Генчев: Такова поведение не подхожда на Лудогорец

19-09-2021, 22:52

Асистентът на Валдас Дамбраускас - Станислав Генчев коментира загубата с 0:1 от Славия в Овча Купел. Както е известно старши треньорът на шампионите е под карантина, след като даде положителна проба за коронавирус.

"Причините за негативния резултат са, че през първото полувреме не си вкарахме шансовете. Имахме три-четири чисти положения. През второто полувреме така и не намерихме път към вратата на Славия. Поведението ни през второто полувреме не подхожда на Лудогорец. Недопустимо е да не успеем да създадем една голова ситуация и то с човек повече.

Ще анализираме причините днес и утре. Ще ги намерим със сигурност и се надявам това да не се повтори. Трябваше да сме по-настоятелни пред вратата, да търсим подавания зад защитата. Правихме го през първата част. След това играхме предвидимо и улеснихме защитата на Славия", допълни той.