Ще играе ли Десподов срещу ЦСКА?

27-11-2021, 22:18

Асът на Лудогорец Кирил Десподов е сериозно ударен, като глезенът му е много подут, видя се веднага след мача с Цървена звезда (0:1). Както е известно, в края на първата част крилото на "орлите" се сблъска с Гаич от състава на домакините и падна на земята.

Лекарският екип на разградчани се намеси бързо и Десподов се върна в игра, но само за да излезе малко по-късно - в 65-ата минута, когато Елвис Ману влезе на неговото място.

Веднага след срещата наставникът на Лудогорец Станислав Генчев каза, че Десподов има проблеми, но ще стисне зъби и ще играе в дербито с ЦСКА в понеделник. Както е известно, този мач е по-специален за настоящия капитан на "орлите".

В последния дуел между "зелени" и "червени" - този за Суперкупата на България, роденият в Кресна бързак се отчете с внушителните 4 асистенции, припомня "Мач Телеграф". Лудогорец пък победи с 4:0 основния си съперник в първенството.