ЮГОЗАПАДНА ТРЕТА ЛИГА: Беласица се върна на победния път, Оборище шокира ФК Кюстендил

13-03-2021, 18:11

Тимовете на Марек Дупница, Вихрен Сандански и Беласица Петрич продължават победния си ход в Югозападната Трета лига. В мачове от 21-ия кръг Вихрен и Беласица победиха у дома съответно Рилски спортист Самоков и Левски Чепинци, а дупничани се справиха в Кюстендил с Велбъжд.

Четвъртия тим, който продължава да има шанс за класиране към Втора лига - Кюстендил допусна обрат в Панагюрище срещу Оборище и загуби с 1:2, след като водеше с 1:0 на почивката.

Банско записа втора поредна победа, този път като гост в Разлог на Пирин с 1:0, след като преди седмица надигра и Ботев Ихтиман. Все още обаче тимът от курортния град е на последната позиция. Гранит Владая спечели ценна победа в борбата за спасение срещу отбора от Ихтиман с 1:0.