Юношите на ЦСКА загубиха от Лудогорец

25-02-2018, 18:28

Юношите старша възраст на ЦСКА отстъпиха пред Лудогорец в Разград с 1:2 в първия си мач от пролетния полусезон.

Домакините поведоха в 13-та минута, армейците изравниха в 29-та след гол на Иван Митрев, а в 74-та минута разградчани отбелязаха за 2:1.

Момчетата на Ивайло Станев имаха добри възможности пред противниковата врата, но не успяха да се възползват от тях и така се стигна до третата им загуба през сезона.

В следващия кръг тимът ни ще бъде домакин на Марек (Дупница).

Стартов състав: Борис Груев (в), Георги Костов, Никола Борисов, Валентин Антов (к), Адриан Гиргинов, Емануил Личев, Петър Петров, Даниел Йорданов, Иван Митрев, Божидар Чуканов, Радослав Живков

Резерви: Илия Шаламанов (в), Милен Манчев, Джулио Чарлов, Александър Иванов, Любослав Златков, Радослав Илиев, Борислав Будинов

Старши треньор: Ивайло Станев