ОБЗОР: Хебър удари Миньор в Пазарджик, голови екшъни в Радомир и Созопол

21-11-2020, 16:40

Днешните мачове от 14-ия кръг на Втора лига бяха изключително интересни.

Хебър нанесе поредна загуба на водения от Христо Янев тим на Миньор и постигна успех с 2:0 у дома след попадения на Красимир Илиев и Живко Петков, които се разписаха в 6-ата и 16-ата минути.

Така пазарджиклии са 5-и в класирането с 24 точки, но са само на три точки от върха, докато перничани са в серия от четири поредни поражения при новия си треньор и са на незавидното 14-о място.

Струмска слава и Литекс пък врътнаха инфарктно 3:3 на стадиона в Радомир, като за домакините изравнителното попадение бе дело на Георги Иванов, който се разписа от дузпа в 91-ата минута.

Със същия резултат - 3:3, завърши и мачът между Созопол и Локомотив (Горна Оряховица) край морето, като домакините изоставаха в резултата на три пъти, но в крайна сметка взеха точка.