Панайотов: Най-големият ни проблем е, че не сме постоянни

11-11-2023, 17:39

Старши треньорът на ФК ЦСКА 1948 Николай Панайотов коментира с горчивина загубата с 1:2 от Пирин в Благоевград.

"След като през първото полувреме не си реализираш положенията и през второто полувреме допуснеш два неприемливи гола, няма как. За мен това е недопустимо, много съм разочарован и съжалявам.

Не очаквах да допуснем такъв гол. С нищо не личеше, че Пирин може да ни създаде опасност. Това е наша слабост, когато играем на контраатака. След техния изравнителен гол организацията в нашия отбор се обърка и нищо не беше така, както трябваше да бъде.

Главните причини са, че не сме постоянни. Имаме мачове по-малко, има мачове до края. Отборът трябва да бъде по-постоянен. След победата срещу Левски очаквах да видя друго лице, но явно не съм успял да мотивирам футболистите.

Трябва да отбелязваме повече голове, да реализираме шансовете си. Като нямаше ефективност, не можеш да отбележиш гол и другите отбори те наказват. Надявам се след паузата да се върнем на победния път", заяви Панайотов.