Душан Керкез: Щастлив съм как работим през последния месец

12-11-2023, 17:58

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез изрази задоволството си от представянето на тима при равенството 1:1 срещу Левски.

"Бих казал, че можеше да спечелим предвид начина, по който играхме през второто полувреме. Искахме да спечелим. Няма значение срещу кой ще играе. Може и да сме доволни от равенството, когато седнем да анализираме двубоя. Знаем, че Левски е един от отборите с най-добро преливане в атака. Опитахме да покажем, че имаме качества. Искам да поздравя моите футболисти, защото се бореха и тичаха до последната минута. Бароан и Попов изглеждат добър тандем, но целият отбор им помага. Футболистите не могат да печелят сами мачовете. Щастлив съм как работим през последния месец. Искам да благодаря на феновете. Всички трябва да работим заедно, за да може българският футбол да работи напред. Става грешки. Надявам се, че в следващия мач няма да има съдийски грешки".