Иво Тренчев: Пропукахме се в защита и ни вкараха два гола.

21-10-2023, 21:21

Старши треньорът на Пирин (Благоевград) Иво Тренчев сподели мнението си след поражението на "орлетата" с 1:2 от ЦСКА в двубой от 14-ия кръг на efbet Лига.

"Добро първо полувреме за нас. Поведохме в резултата, но през втората част се пропукахме на два пъти. ЦСКА притежава голямо качество в атака, идеята ни беше да използваме ситуациите си на контраатака. Пропукахме се в защита и ни вкараха два гола.

Трябва да продължим напред, да си извлечем поуки и да мислим за следващия мач. Ще бъде добре, ако можем да държим ниво и през второто полувреме. Не трябва да ни пада самочувствието и да печелим точки, които да ни дадат спокойствие.

Мога обаче да кажа само добри думи за играта. Едно добро представяне от нашия отбор", заяви Иво Тренчев.