Неманя Миланович: Те си вкараха дузпата, ние - не

24-09-2023, 20:31

Наставникът на Крумовград Неманя Миланович отдаде поражението с 0:1 при визитата на тима му в Благоевград на липсата на късмет и пропуска от бялата точка.

"Мачът бе 50/50. Те също нямаха чак толкова възможности. Имахме добра възможност през второто полувреме. Те имаха дузпа и вкараха, ние имахме дузпа, но не вкарахме. Теренът не беше много добър, но поздравления за Пирин. Може би те бяха по-приспособени към терена.

Знаехме как да изиграем двубоя и че ще бъде труден. Не е лесно да се играе - видяхме условията. Пирин е добър тим в защита и на контраатака. Най-важното за мен е да не правим грешки и да чакаме съперникът да ги направи. Направихме една през първото полувреме, дадохме им шанс да вкарат, но вратарят ни спаси.

Пирин изигра добър мач срещу Левски, победи Хебър. Имаха увереност", каза Миланович.